PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738303}

Colony

7,0 5 341
ocen
7,0 10 1 5341
Colony
powrót do forum serialu Colony

Dlaczego ta baba (Sara W C) musi grać w każdym fajnym serialu... prison break, the walking dead i teraz w tym? Ona jest denerwująca i wszędzie gra tak samo - zero prawdziwych emocji.

ocenił(a) serial na 6
aiesseias

Dokładnie tak samo uważam. Beznadziejna aktorka i do tego jeszcze brzydka. Porażka.

ocenił(a) serial na 8
Mordechaj_Sauerland

prymitywna ta twoja ocena :(

ocenił(a) serial na 5
kasia322

Ale zgodna z rzeczywistością :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mordechaj_Sauerland

Haha co człowiek to inne odczucia. Ja bardzo ją lubię i uważam, że jest ładna. Wygląda zupełnie tak samo jak w prison break.

aiesseias

W sumie w Łoking się nie nagrała może i tu ją coś trafi lol

ocenił(a) serial na 8
derwiszq

Najlepiej piorun.

aiesseias

@aiesseias.
Musi grać, bo jest denerwująca ;-)
Mnie w sumie drażni jej uroda. Bo oczywiście aktorka jest stosunkowo ładna, ale to duże czoło, lekki zez, uśmiech nie do końca w 100% naturalnie oddziałujący i od razu ogląda się ją mało komfortowo.
Nie wiem, czy jakoś sensownie udało mi się opisać to wrażenie, nie mniej drażni i nie wiem, czy w jakiejkolwiek roli potrafiłbym wyzbyć się tego lekkiego uprzedzenia do niej (także widziałem ją w wymienionych rolach).

paperski

No i mam ten typ urody gdzie kończyny są takie nalane (brak zarysowanych mięśni i kości) zwłaszcza nogi, widać to dobrze w scenach z rowerem.

paperski

Pokaż siebie ;)

shaks1995

cheers ;)

ocenił(a) serial na 7
aiesseias

Chodzi ci o nią Sarah Wayne Callies ?
Jeżeli tak mam takie samo odczucia w TwD mnie bardzo irytowała i cieszyłem się ze ja uśmiercili jak zobaczyłem ja tu pomyślałem znowu będzie irytować i co miałem rację :)
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Baal

Brzmisz jak gimbaza. Cieszyłem się jak ją uśmiercili - jestes na pewno młodym dzieciakiem :-)

ocenił(a) serial na 8
kinoman32

Myślę że po takiej wypowiedzi nie tylko on.

ocenił(a) serial na 9
Baal

Twoja wypowiedź to dno . Nie podoba się to nie oglądaj. To nie jest serial jest na twoim poziomie umysłu i szacunku do pracy innych.

ocenił(a) serial na 10
aiesseias

Już odpowiadam. Bo to serial nie dla garstki lecz dużej ilości widzów . To znakomita aktorka. Jak widzisz opinie mogą być różne. Gdybys był myślący, to nie obrażałbyś aktorki tylko zauważył - skoro tak często gra to musi być dobra i lubiana, co wcale nie oznacza iż akurat Ty masz ją lubić. Teraz rozumiesz? Nie wszystko jest robione pod Ciebie - tak jest ten świat zbudowany i pora dorosnąć :-)

kinoman32

tylko, że ona w tych trzech serialach: The Walking Dead, Prison Break i Colony gra identycznie bynajmniej ja nie widzę "wyraźnie zarysowanej postaci"

ocenił(a) serial na 10
aiesseias

Amerykańscy fani uważają wręcz przeciwnie - ale to już sprawa odbioru indywidualnego. Jednym się podoba innym nie. I to jest piękne ;-)

aiesseias

@aiesseias, zdefiniuj "wyraźnie zarysowana postać"?

ocenił(a) serial na 9
Sony_West

Gdy kilka lat obejrze fragment jej gry I nie bede sie zastanawial z ktorego to serialu? O ile uwazam, ze jest ladna, to aktorka jest przecietna. Nie "zla" a tylko taka sobie. Cos na drugi plan. Tez nie rozumiem dlaczego dostala trzy razy szanse...

ocenił(a) serial na 8
kinoman32

Ale większości się ona nie podoba, co widać po komentarzach! :D Amerykańscy fani uważają inaczej? Z tego co kojarzę to po uśmierceniu jej w TWD nikt specjalnie nie płakał.

ocenił(a) serial na 4
aiesseias

Święte słowa :)

aiesseias

Myślę, że to taka zastępcza Sandra Bulock - niezwykle podobna. Zauważyłem tą tendencję już dawno. W filmach obsadzają aktorów niezwykle podobnych do jakiś gwiazd filmowych.

ocenił(a) serial na 8
zbig1964

Że co? Podobna do Sandry? W życiu! Sandra Bullock jest ładna, a SWC niekoniecznie.

aiesseias

straszna mimoza :/

ocenił(a) serial na 9
shaulinka

Sara Tancredi zupełnie nie przypomina Lori z TWD. A to, że postać Lori kogoś denerwuje, to jedynie brawa należą się dla Sarah, że tak dobrze odegrała postać. Bo to nie od aktora zależy jak napiszą postać.

Shalice

dla mnie ta aktorka jest mistrzynią jednej miny po prostu - gra słabo i niestety w żadnym z filmów (seriali) z jej udziałem wypada równie denerwująco

aiesseias

prison break, the walking dead to nudne dziadostwo którego nie zniosłem więcej niż pięć odcinków

aiesseias

Mnie też ona irytuje. I nie mówię tu o jej aktorstwie bo to jest stosunkowo dobre ani o charakterze, ale o jej roli. To co ona robiła w Prison Break, TWD i teraz w tym serialu strasznie mnie denerwuje. Nie wiem czemu, może ona dostaje takie role, albo tak je przedstawia ale jej się nie da lubić. Taka tam moje opinia.
A serial zaczyna się całkiem dobrze.

aiesseias

Nie jest denerqujęca,j est przepiękna. I ma w sobie jakąś głębię i inteligencę jakby nie patrzeć wypisaną w spojrzeniu (jest w końcu córką dwojga uniwerstyeckich profesorów )
walking dead nie widziałam, bo wydaje mi się głupie, ale w PB grała dobrze, a to zacznę oglądać soon..bo mnie zachęciła jej osoba.
Może podświadomie ja lubisz, skoro oglądasz każdy jej serial ;>
Btw w horrorze z tym kolesiem co grał Billy ego w Six feet under, zapomn tytułu też była magnifique ..

luza

Ma w sobie głębię bo jest córką profesorów... Ty tak serio?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aiesseias

dlatego gra bo zna kogo trzeba ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aiesseias

Jesli uważacie że ona dobrze gra, to nie znacie się na dobrej grze aktorskiej albo lubicie oglądać programy typu dlaczego ja, moze dlatego ? Zobacznie jak wygląda gra aktorska w serialu np. "Salem" , a potem porownajcie ta miernotę, ktora do tego jest brzydka, np. w porownaniu do czolowych postaci w salem (jak juz beznadzieje gra to mogla by chociaz wygląda, a jak i to nie to juz jest ujnia.

patataj

Tylko dlaczego ty będziesz komuś mówił, że nie zna się na grze aktorskiej. Ludzie muszą w końcu pojąć, że każda ocena jest subiektywna i nie ma tej najwłaściwszej, więc każda ocena jest poprawna, bo każdy ocenia z innej perspektywy

jagoda998_

Ok może kwestia znania się na tym czy ktoś dobrze gra czy nie to już inna sprawa, ale jeśli większość subiektywnych odczuć na temat gry danego aktora jest negatywna, to subiektywnie aktor jest beznadziejny i tyle. Aktor ma prawidłowo zagrać swoją postać, a nie odtwarzać sceny i emocje, a to jak ona gra swoją jest po prostu drażniące (nie jej postać a to jak gra), pomijając kwestię że niektóre jej reakcje emocjonalne wyglądają sztucznie a la dlaczego ja, a jak taki laik jak ja to widzi co znaczy że coś jest nie halo. Mam wrażenie że w walking dead grała tak samo nijako, a jej postać w colony nie miała być raczej nijaka bo to miała być buntowniczka, oglądam serial po angielsku więc może nie do końca zrozumiałem jakieś niuanse ale buntowniczka to to nie jest i popsuła serial moim zdaniem.

aiesseias

Zauważ że zawsze jest przynajmniej jedna postać w serialu która odbiega od Twoich oczekiwań, w mniejszym stopniu czy w większym. Twoja opinia świadczy tylko o tym że bardzo wczuwasz się w serial i stąd to zażenowanie postacią w tym serialu. Ci co oglądają, powiedzmy powierzchownie możliwe że nawet nie zauważą tej irytującego charakteru postaci. Mam podobnie, więc rozumiem Cię w tej kwestii. Hehe, spróbuj kiedyś obejrzeć kilka serii anime, dopiero zobaczysz co to jest zażenowanie postacią.

rool72

Nie wiem czy to było do mnie, ale np. w Salem Mercy była strasznie irytująca dla mnie, ale aktorka super zagrała tą postać, ale zupełnie inną kwestią jest jak aktorka drażni ciebie swoją grą, też z serialu wynika że jej postać w colony miała być jakimś buntownikiem co zresztą jej mąż o niej powiedział, a nie pasuje mi jej gra pod taki wizerunek więc to odbiega od moich oczekiwań.

aiesseias

To samo mogę powiedzieć o łysym kurduplu, Peterze Jacobsonie. Zero prezencji, gra drewniana, jakbym widział doktorka z House'a. Twarz Sary WC wyraża choć jakiekolwiek emocje, a drewniane dialogi tego Pana wręcz irytują.

aiesseias

Zgadzam się... w 100%.
Oszukuję, kłamie, nono stop coś robi złego - tak jak Jasse w Braking Bad..
Jednym słowem nie mogę się doczekać aż w końcu wpadnie i gdzieś ją zamkną

aiesseias

mam to samo od lat, gdzie jej nie zobacze - denerwuje mnie.
Aktorka typu albo kochasz, albo nienawidzisz :P

ocenił(a) serial na 6
aiesseias

Taka ładna kobieta a tyle negatywnych emocji :)
Nigdy nie rozumiałem hejtu na tą aktorkę, to prawda zawsze gra tak samo no ale bez przesady :)

ocenił(a) serial na 9
Kruchy_serious

Hejt na Sarah to tylko polaczki przedstawiają. W Ameryce przecież należy do grona lubianych aktorek.

ocenił(a) serial na 6
Shalice

I dig it!

ocenił(a) serial na 7
Kruchy_serious

polacy nie gęsi i swój rozum mają

Shalice

Trochę kultury@

ocenił(a) serial na 8
Kruchy_serious

Moim zdaniem wcale nie jest brzydka i dobrze gra. Alicia Vikander to dopiero pasztet.

aiesseias

jeżeli chodzi o urodę sprawa gustu nie jest dla mnie brzydka, ale gra nudnie i bez emocji, a w serialach jest tylko bo pewnie ma znajomości lub inne względy to tak samo jak w naszym kraju redaktorzy np. tvnu, bez aparycji, sztuczni a i tak są w tv

aiesseias

dokladnie straszne drewno, gdyby nie ona tomoze i nawet ogladalabym Colony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones