Peter WellerI

Peter Frederick Weller

7,6
3 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Weller

Jeden z filmów mojego dzieciństwa. Miałem na VHS i oglądałem ze 100 razy :) Także kolesia nie da się już zapomnieć :)

Van_21

mam tak samo pierwszy taz widziałem go w 2000 roku i dzisiaj tez z przyjemnością zobacze ten film

Van_21

Też tak miałem. RoboCop nagrany na VHS i oglądałem cały czas.

Van_21

weller to kolejny swietny aktor ktorego kariera nie potoczyla sie tak jak powinna... polowa dzisiejszych gwiazd powinna u niego lekcje pobierac... skreca mnie w srodku kiedy patrze jak skonczyli solidny aktorzy lat 80/90 i jak slaby jest poziom komercyjnego kina teraz... dzis malo kto wie kim byli weller biehn henriksen i inni ktorzy tworzyli jednosc ze swoja postacia... dzisiaj w kinie leca tylko kolejne gowna gdzie jakis ex-model ex-top talent czy ex -wrestler udaje ze cos gra... jak ktos mysli ze przesadzam to polecam sobie odswiezyc gwiezdne wojny 3 i aktorstwo heydenka albo ostatnie transformersy... nie wiem czy mainstream moze upasc jeszcze nizej niz juz jest...

użytkownik usunięty
michostr86

Śmiem twierdzić, że może , bo coraz więcej g*wna nas zalewa.

michostr86

Zgadzam się z tym co napisałeś/łaś

Van_21

mysle o tym filmie tak samo jak ty ! sentyment bardzo wielki do tego filmu ! film jest klasykiem ktorego nie da sie zastapic niczym (nowy robochuy)

Van_21

Ech pamiętam też ten film, uwielbiałam go, nawet figurkę Robocopa sobie kupiłam :))

kisha31

dlaczego nie zagrałł w robocop 3 ?

roki200

Bo zrobili z tego gniota PG-13

roki200

Zobacz do ciekawostek, chyba kolidowało to z innym filmem

Van_21

Bo trzeba przyznać, że zagrał tę postać doskonale

Van_21

Pomyśleć, że prawie zrezygnował z roli. Miał problemy z zakładaniem kostiumu. Zobacz sobie na Netflix "Filmy naszego dzieciństwa: Robocop"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones