Len WisemanI

Len Ryan Wiseman

7,1
653 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Len Wiseman

Kolo dorobił się na ogrzewaniu, potem zaszalał Underwoldem poleciała na to Beckinsale [eh głupia] nastepnie rozbił totalnie szklana pułapke - mógł oddac komus doswiadczonemu ten temat, aktualnie przerzucił sie na gry..cóz za wszechstronność tylko podziwiać..

andreww24

Z tym ogrzewaniem to walnąłeś jak kulą w płot!. Jak firma Viessmann produkowała już kotły, to ojca Leniego jeszcze na świecie nie było!, że nie wspomnieć już o nim samym. Swoja drogą, trzeba mieć sporo tupetu by skojarzyć całkiem inaczej nawet brzmiące nazwisko Wisemana -Amerykanina, z Viessmannem, firmą od zawsze niemiecką.

tofirek

Gdybym nie miał poczucia humoru to bym sie obraził heh..widze ze okolice legnicy dlatego taki obcykany o firmie Viessmann ale dam ci dobrą rade nie spinaj sie tak i wrzuc na luz ziom.

andreww24

kolega skontrował za nieprawdziwe informacje(miał prawo)a że poleciała na niego Beskinsale-no tu to już zazdrość przebija przez ciebie -normalnie wyszła natura typowego polaczka :D

andreww24

Ogrzewanie! Nie masz kompletnie racji!!!! On od lat ma kontrakt z Ronaldem Mc Donaldem - autorstwem jego zapewne jest Wieśmac :)
A teraz wyjdzie ze mnie natura typowego polaczka - nie wiem co on zrobil Beckinsale ale Kejt przesadzila wybierajac jego nie mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones