PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228227}
7,3 224 531
ocen
7,3 10 1 224531
6,2 20
ocen krytyków
Deja Vu
powrót do forum filmu Deja Vu

Dałem radę patrzeć na to niecałą godzinę, na resztę nie chciałem marnować czasu. Pseudonaukowy bełkot, mający na celu wyjaśnienie bezsensownego pomysłu cofania się niby w czasie. Po pierwsze, bredzili coś o satelitach...hmm satelita szpiegujący kobietę w łazience? WTF? :) Przecież to wyglądało jak by ktoś chodził za nią z kamerą w ręku. Albo tekst że nie da rady cofnąć tego co aktualnie oglądają, bo system za 10 mld dolarów nie jest w stanie nagrać tego co widać na monitorze, to jakieś żałosne...Takiej nędzy dawno nie widziałem. A moment w którym czarny zaświecił w monitor wskaźnikiem, a zrobiło się spięcie i "podglądana kilka dni wcześniej" kobieta się spojrzała to już w ogóle żenua. Ocena 1/10 jest zawyżona bo nie ma w skali filmwebu zera...

Shimeck

Gdybyś nie był idiotą i twój głupi mózg nie poprzekręcał wszystkiego to byś wszystko zrozumiał, a szczególnie odpowiedzi na te zdania, które sa kompletnie inne:
" Po pierwsze, bredzili coś o satelitach...hmm satelita szpiegujący kobietę w łazience? WTF? :)"
Odpowiedż masz w filmie i nie chodzi tu o "satelity" idioto.
"Albo tekst że nie da rady cofnąć tego co aktualnie oglądają, bo system za 10 mld dolarów nie jest w stanie nagrać tego co widać na monitorze"
NAGRYWA idioto. odpowiedź masz w filmie.




. Ale myslenia w szkolach nie uczą.


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shimeck

Nie oglądałeś to co się odzywasz ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones